Футболіст Михайло Мудрик отримав бан у CS2 за згадку Волинської трагедії
Михайло Мудрик, український футболіст англійського клубу «Челсі», отримав місячний бан у Counter-Strike 2 на турнірній платформі FACEIT. Причиною блокували стали токсичніть й агресивні висловлювання гравця в бік іншого гравця.
Під час матчу в CS2 у Мудрика виник конфлікт з одним із суперників, який виявився поляком. У ході словесної перепалки Мудрик написав йому кілька агресивних висловів, зокрема згадав про Волинську трагедію, чого той не став терпіти.
У результаті на Михайла відправили скаргу адмінам, через що він був заблокований на 28 днів.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









